Mistrzowie Suwałk w siatkówce uczą się w SP10!


Po poniedziałkowych sportowych zmaganiach w murach suwalskiej Areny, we wtorek przyszedł czas na Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Dzieci w Siatkówce Chłopców. Młodzi zawodnicy uczęszczający na co dzień do suwalskich szkół podstawowych przez cały wczorajszy dzień rywalizowali w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena”. Do turnieju przystąpiły 4 suwalskie placówki oświatowe, a rozgrywki przebiegały w systemie grupowym.

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Specjalne niespodzianki przygotował także Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki. Na ceremonii dekoracji nie zabrakło dwóch czołowych zawodników biało-niebieskich – Bartosza Filipiaka oraz Dominika Depowskiego. Wśród wręczonych upominków znalazły się między innymi wejściówki na zbliżający się mecz Ślepsk Malow Suwałki – AZS Indykpol Olsztyn, który odbędzie się 10 marca o godzinie 20:30 w HSW „Suwałki Arena”.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiktor Rowiński (SP10). Wyróżnienia otrzymali także Adam Remelski (SP10) oraz Olaf Sowulewski (SP11).

Gratulujemy zwycięskim ekipom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju!

Zdjęcia: Ślepsk Malow Suwałki

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich
  2. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza
  3. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej

22 lutego 2023 11:32