Powierzchnie reklamowe w najdogodniejszych punktach miasta!


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zarządza obiektami użyteczności publicznej, które rocznie odwiedza ponad pół miliona klientów. W ich przestrzeni znajdują się atrakcyjne powierzchnie reklamowe, które pomagają przedsiębiorcom zbudować komunikację z potencjalnymi klientami, jak również efektywnie realizować działania wizerunkowe związane z prowadzoną działalnością.

Wielkoformatowa reklama to gwarancja większej rozpoznawalności Państwa produktów i usług. To masowy zasięg i niskie koszty dotarcia do wielu grup. To także sprawdzony sposób na zwiększenie sprzedaży poprzez skuteczną komunikację z dużą liczbą odbiorców w odpowiednim miejscu i czasie.

Uprzejmie informujemy, iż dysponujemy atrakcyjnymi powierzchniami reklamowymi na konstrukcjach wolnostojących, usytuowanych na placu przed Aquaparkiem, vis-a-vis głównego wejścia do kompleksu sportowego, przy parkingu od strony ul. Papieża Jana Pawła II, a także od strony Suwalskiego Ośrodka Kultury.

Z uwagi na położenie oraz przeznaczenie budynku, jest jednym z najczęściej odwiedzanych i najbardziej popularnych miejsc wśród mieszkańców miasta i przybył do Pogodnych Suwałk gości.

W naszej ofercie znajdą Państwo również powierzchnie wewnątrz obiektu, m.in. o wymiarach 8,30 m2 zlokalizowaną w szatni Aquaparku, a także o wymiarach 11,30 m2 w korytarzu łączącym szatnie ze strefą rekreacyjną.

PEŁNA OFERTA POWIERZCHNI REKLAMOWYCH

Dział Sportu, Rekreacji i Marketingu
ul. Wojska Polskiego 2
16-400 Suwałki
tel. 87 566 32 81
sekretariat@osir.suwalki.pl

13 kwietnia 2023 14:39