Weź udział w biegu i odbierz chustę od AdRunaLine!


„Dzisiaj ziemia Wasza jest wolną”

Słowa te wypowiedział podczas wizyty w Suwałkach marszałek Józef Piłsudski. Było to we wrześniu 1919 roku, prawie rok po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. To właśnie ta sentencja znajdzie się na chustach wielofunkcyjnych produkcji AdRunaLine, którą otrzyma 200 pierwszych zapisanych i opłaconych uczestników Suwalskiego Biegu Niepodległości.

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na start w zbliżających się zawodach. Lista startowa Suwalskiego Biegu Niepodległości nie przekroczyła jeszcze 200 zapisanych osób – w związku z tym w dalszym ciągu można zostać posiadaczem tego unikatowego gadżetu. Sam udział w wydarzeniu to upamiętnienie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, a co za tym idzie przejaw patriotyzmu i sportowe uczczenie tak ważnego w historii naszego kraju dnia.

ZAPISZ SIĘ!

Licząca 5 kilometrów trasa Biegu Patriotów będzie doskonałym miejscem dla debiutantów biegów masowych. Start biegu nastąpi 11 listopada 2022 r. spod pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Młodszych biegaczy oraz rodziny zapraszamy natomiast do wzięcia udziału w Biegu Małych Patriotów. Amatorzy Nordic Walking wezmą zaś udział w „Marszu Patriotów” na dystansie 4,5 kilometra, który w Pogodnych Suwałkach odbędzie się po raz pierwszy.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej do wzięcia udziału w tym niezwykłym biegu. Pobiegnijmy razem dla Niepodległej!Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto”.

13 października 2022 10:21