Wielki sportowy Karnawał 2017 na początek Ferii Zimowych


Kilkuset Suwalczan wzięło udział w Wielkim Sportowym Karnawale 2017 – wydarzeniu, które od trzech lat rozpoczyna Ferie Zimowe w naszym mieście.

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się Wielki sportowy Karnawał organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Podobnie było również w minioną niedzielę. Gwiazdą wydarzenia było Studio Tańca Sportowego Hokus z Białegostoku, które podczas wydarzenia zaprezentowało się szerokiej suwalskiej publiczności w dwóch wejściach. Jak co roku odbyły się również wybory Miss i Mistera Wielkiego Sportowego Karnawału, a licznie zgromadzone dzieci i młodzież miały do wyboru mnóstwo atrakcji.

Wielki sportowy Karnawał 2017 nie mógłby się odbyć bez Partnerów, którzy wsparli OSiR prowadzonymi w hali zajęciami. Studio Dance Fit Lidia Kulik, UKS TKD Hańcza Teakwondo, Karate Kyokushin, Akademia Piłkarska Wigry Suwałki, Calypso Fitness Suwałki, PWSZ, Socatots, Bajkowo, Przedszkole Zielony Zakątek oraz sekcje Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach – bokserska oraz modelarska – zapewniły licznie przybyłym uczestnikom wiele ciekawych atrakcji.

Pełna galeria na facebook.

23 stycznia 2017 14:32