XII Memoriał Józefa Gajewskiego


Nadchodzący weekend w Suwałkach będzie obfitował w siatkarskie emocje, wszystko za sprawę XII Memoriału Józefa Gajewskiego. Oprócz gospodarzy wezmą w nim udział tdwie ekipy z PlusLigi oraz aktualny Mistrz Ukrainy – zespół Barkom Kazhany Lwów. Po długich miesiącach w hali nareszcie pojawią się kibice, a ci, którzy nie dotrą na miejsce będą mogli obserwować wszystkie mecze w Polsacie Sport.

Turniej rozpocznie się od starcia Ślepska Malow z drużyną z Ukrainy, następnie na parkiecie pojawią się drużyny Trefl Gdańsk oraz Indykpol AZS Olsztyn.

W sobotę o godz. 13:00 zostanie rozegrany mecz o III miejsce (przegrani z piątku), a dwie godziny później zaplanowany jest mecz finałowy. Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego zaplanowana jest na godz. 17:45 w hali sportowo-widowiskowej Suwałki Arena.

Dla wszystkich zespołów będzie to ważny sprawdzian przed rozpoczęciem rozgrywek PlusLigi, które nastąpi już 1 października. Drużyny podejdą do niego w mocno przemeblowanych składach, więc każda gra kontrolna będzie dla nich na wagę złota.

Terminarz rozgrywek

17 września (piątek)

  • 17.00 – Ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego
  • 17:30 – Mecz Ślepsk Malow Suwałki – Barkom-Każany-Lwów
  • 20:30 – Mecz Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

18 września (sobota)

  • 13:00 – 15:00 – Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)
  • 15:30 – 17:30 – Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)
  • 17:45 – 18:15 – Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Bilety na XII Memoriał Józefa Gajewskiego

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie miała charakter wyłącznie stacjonarny i nie będzie prowadzona elektronicznie. Warto dodać, że publiczność zgromadzona w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” będzie mogła wypełnić obiekt do 75% jego pojemności.

Wejściówki na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będą sprzedawane w formie biletów całodniowych, a ich cena to 10 złotych / dzień. Nie obowiązują przy tym zniżki i rabaty, a dzieci do lat 7 mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie, z zaznaczeniem braku miejsca siedzącego.

Przedsprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie prowadzona w dniach 15-16 września, od godziny 15:00 do 17:00, w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena„.

Sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego w pierwszym dniu wydarzenia rozpocznie się o godzinie 14:00, a w drugim dniu o godzinie 11:00, również w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

13 września 2021 14:52