SPORTOWE FERIE 2017


Sportowy karnawał

Ostatni dzwonek, który zabrzmi w szkołach w przyszły piątek, będzie jednocześnie sygnałem rozpoczynających się zimowych ferii. Jak co roku z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotował wiele ciekawych atrakcji. Otwarte zajęcia w sekcji bokserskiej, modelarstwa lotniczego, nauka pływania w Aquaparku (zapisy na miejscu), Szkółka Małego Nurka, czyli nauka podstaw nurkowania jak również Aqua fitness, to tylko niektóre propozycje ujęte w programie tegorocznych sportowych ferii.

Nie zabraknie także rywalizacji sportowej. Już w sobotę 21 stycznia 2017 r. o godz. 16:00 w hali OSiR odbędzie się Młodzieżowy Międzynarodowy Turniej Bokserski, w którym wezmą udział zawodnicy z Litwy, Białorusi oraz polskich klubów (Białystok, Sokółka, Szczytno, Hajnówka, Łomża). Gospodarzem turnieju jest sekcja bokserska działająca przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Dodatkowo w czasie ferii odbędą się halowe turnieje piłki nożnej oraz piłki siatkowej.

Głównym wydarzeniem tegorocznych ferii będzie Wielki Sportowy Karnawał 2017. Impreza, która od 3 lat przyciąga do hali OSiR setki suwalczan, jest doskonałą okazją do spędzenia niedzieli w sportowej ale i rodzinnej atmosferze.

Jak co roku organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Dlatego 22 stycznia 2017 r. warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

W tym roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach miłośnikom białego szaleństwa zapewnia bezpłatny dojazd do Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szelment oraz powrót do Suwałk (dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku).

Szczegółowy rozkład jazdy oraz ofertę zajęć w ramach programu Sportowe Ferie 2017 znajdą Państwo poniżej.

SPORTOWE FERIE 2017 – PROGRAM

ZGODA RODZICA NA UDZIAŁ DZIECKA W WYDARZENIU „FERIE z OSiR 2017”

 

14 stycznia 2017 09:07