Usługi reklamowe


Skuteczna reklama w atrakcyjnej cenie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zarządza obiektami użyteczności publicznej, które rocznie odwiedza ponad 500 000 klientów. W ich przestrzeni znajdują się atrakcyjne powierzchnie reklamowe, które pomagają przedsiębiorcom zbudować komunikację z potencjalnymi klientami jak również efektywnie realizować działania wizerunkowe związane z prowadzoną działalnością.
Oferta reklamowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zawiera zarówno powierzchnię wewnątrz obiektów jak również powierzchnię outdoorową.

Cennik

Oferta reklamowa


Budowa pozytywnego wizerunku w oparciu o sponsoring sportowy

Sponsoring sportowy staje się coraz bardziej skutecznym narzędziem w budowaniu pozytywnego wizerunku. W szczególności dotyczy to imprez sportowych i rekreacyjnych, gdzie organizatorzy oferują uczestnikom wyłącznie pozytywne emocje, a firmy przedsiębiorców sponsorujących wydarzenia stają się coraz bardziej rozpoznawalne.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach jest organizatorem wielu sportowych projektów, które są doskonałą okazją do budowania lub umacniania pozytywnego wizerunku wśród osób zainteresowanych aktywnym trybem życia. W ramach współpracy oferujemy m.in. możliwość sponsoringu tytularnego wybranych wydarzeń, atrakcyjną powierzchnię reklamową podczas dużych eventów, działania w mediach społecznościowych oraz dostępnych kanałach komunikacji jak również inne formy zaznaczenia obecności marki w realizowanych projektach.

 


Pozostałe usługi

1. Brama START / META pneumatyczna  zawody 300,00 zł
2. Zabawki pneumatyczne dmuchawce: dart, brama piłkarska  szt. / doba 150,00 zł
3. Nagłośnienie (2 kolumny + mikser + mikrofon)  doba 400,00 zł
4. Podest estradowy (2 m x 1 m łącznie 24 m²) szt./doba  50,00 zł
5. Barierki (kordony 2 m) szt./doba 12,00 zł

 

Zapraszamy do współpracy.

Dział Sportu, Rekreacji i Marketingu
ul. Wojska Polskiego 2
16-400 Suwałki
tel. 87 566 32 81
sekretariat@osir.suwalki.pl