14. Pułk Przeciwpancerny triumfatorem Pucharu Ligi!


14 Pułk Przeciwpancerny „DECCO” Suwałki triumfatorem Pucharu Ligi RSFL 2022/2023! W zeszłą sobotę w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” rozegraliśmy łącznie 13 meczów – rozpoczynając od fazy eliminacji, przez ćwierćfinały, półfinały, na wielkim finale skończywszy. Wśród dwóch najlepszych drużyn znaleźli się Euromaster Gniedziejko oraz ekipa „Wojskowych”, którzy tego dnia byli nie do zatrzymania. Wynik końcowy 1-6 tylko potwierdza fakt, że zwycięzcy tego starcia przystąpili do całego turnieju w pełni zmobilizowani i w najlepszym możliwym wyjściowym składzie.

Po zakończeniu fazy eliminacji nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju, podczas którego Pan Tomasz Szyszko, właściciel firmy Mirage Centrum BHP – sponsora głównego turnieju – powitał zawodników i przybyłych do hali kibiców oraz życzył powodzenia drużynom, które lada moment miały rozpocząć pogoń za trofeum.

Do półfinałów awansowali Technika Grzewcza „ZUH” oraz Gmina Szypliszki, która pomimo niewielkiego doświadczenia, pewnym krokiem przebrnęła przez fazę eliminacji i ćwierćfinały.

Podsumowanie wieczornej Gali Mistrzów ukaże się już niebawem!

6 marca 2023 11:01