14. Pułk Przeciwpancerny zwycięzcą Pucharu Top Ligi Masters!


14. Pułk Przeciwpancerny „DECCO” Suwałki zwycięzcą jednodniowego turnieju o Pucharu Top Ligi Masters 2024! W minioną sobotę w hali sportowej OSiR rozegraliśmy łącznie 13 meczów – rozpoczynając od fazy eliminacji, przez ćwierćfinały, półfinały, na wielkim finale skończywszy. Wśród dwóch najlepszych drużyn znaleźli się: Opakowania Kartex oraz ekipa „Wojskowych”, którzy tego dnia wygrali wszystkie 4 mecze, strzelając jednocześnie aż 20 bramek. Końcowy rezultat meczu finałowego (0-8) tylko potwierdza fakt, że tegoroczni triumfatorzy przystąpili do turnieju w pełni zmobilizowani i w najlepszym możliwym wyjściowym składzie.

Puchar Top Ligi Masters 2024 był nie tylko okazją do rywalizacji sportowej, ale także do integracji społeczności lokalnej. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono kibiców, którzy wspierali swoje ulubione drużyny, tworząc świetną atmosferę na trybunach. Tego samego dnia, po zakończeniu emocjonującego turnieju, w Piwiarni Warka przy ul. Chłodnej 2 miała miejsce uroczysta ceremonia wręczenia nagród. Podczas tej wyjątkowej chwili, wręczono wyróżnienia zespołowe oraz indywidualne. Nie zabrakło także kilku ciepłych słów uznania dla wszystkich zawodników, którzy wkładali serce i wysiłek w każdy mecz. Dla wielu z nich był to moment pełen dumy i satysfakcji – niezależnie od wyników, gdyż sam udział był już ogromnym osiągnięciem.

Sobotnia Gala Mistrzów była również okazją do podziękowania sponsorom, organizatorom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie sezonu ligowego, który stał się nie tylko sportowym wydarzeniem, ale także okazją do budowania więzi społecznych i promowania aktywności fizycznej.

Fot. Michał Sobolewski

Wyniki turnieju o Puchar Top Ligi Masters 2024

(1) FC Furioza 0-1 Gmina Szypliszki

(2) Architekt Marta Burakiewicz 2-0 Teraz Wschód

(3) Skupski Team Sejny 1-1 (k. 2-0) Verta Suwałki

(4) Technika Grzewcza „ZUH” 3-1 Gmina Suwałki

(5) 14. PPPanc „DECCO” Suwałki 6-0 Grom Bakałarzewo

(6) Porta Active Team 4-0 El-Dan Suwałki

 

(7) Szkarnulis Team Sejny 3-1 Gmina Szypliszki

(8) Opakowania Kartex 0-0 (k. 3-2) Architekt Marta Burakiewicz

(9) Skupski Team Sejny 4-0 Technika Grzewcza „ZUH”

(10) 14. PPPanc „DECCO” Suwałki 4-1 Porta Active Team

 

(11) Skupski Team Sejny 0-3 Opakowania Kartex

(12) 14. PPPanc „DECCO” Suwałki 2-0 Szkarnulis Team Sejny

 

FINAŁ: Opakowania Kartex 0-8 14. PPPanc „DECCO” Suwałki

4 marca 2024 12:33