4 medale podczas Klubowych Mistrzostw Polski!

Aż 4 medale zdobyli zawodnicy SKB podczas corocznie rozgrywanych w Białymstoku Klubowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona zdobyli 3 złote medale oraz 1 srebrny.

Na ostatni turniej w roku ekipa z Suwałk pojechała w bardzo licznym składzie. Trener drużyny Jerzy Dołhan wystawił aż 8 drużyn: Młodzieżowców, Juniorów, Juniorek 1, Juniorek 2, Juniorek Młodszych, Młodziczek oraz Młodzików Młodszych.

Z wysokiego „C” zaczęli młodzieżowcy, którzy bez większych problemów pokonali drużyny: ABRM Warszawa, UKS Hubal Białystok oraz KS Chojnik Jelenia Góra, zdobywając tym samym tytuł Klubowych Mistrzów Polski.

Następny medal (również złoty) dorzuciły Juniorki Młodsze, zwyciężając kolejno z AZS AWF Katowice, UKS Junior Wrzosowa, a w wielkim finale z UKS Korona Pabianice, dorzucając tym samym drugi złoty medal w turnieju.

Dwa ostatnie medale zdobyły Juniorki, dominując kategorię i dzieląc miejsca na podium między sobą. Górą w tym starciu była młodsza drużyna, zwyciężając wynikiem 3:2.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych zmaganiach!

Źródło, fotografie: Suwalski Klub Badmintona