Atrakcyjna powierzchnia reklamowa w zasięgu ręki!


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zarządza obiektami użyteczności publicznej, które rocznie odwiedza ponad 500 000 klientów. W ich przestrzeni znajdują się atrakcyjne powierzchnie reklamowe, które pomagają przedsiębiorcom zbudować komunikację z potencjalnymi klientami, jak również efektywnie realizować działania wizerunkowe związane z prowadzoną działalnością.

Wielkoformatowa reklama to gwarancja większej rozpoznawalności Państwa produktów i usług. To masowy zasięg i niskie koszty dotarcia do wielu grup. To także sprawdzony sposób na zwiększenie sprzedaży poprzez skuteczną komunikację z dużą liczbą odbiorców w odpowiednim miejscu i czasie.

Uprzejmie informujemy, iż dysponujemy atrakcyjną powierzchnią reklamową na wolnostojącej konstrukcji, która usytuowana jest na placu przed Aquaparkiem, vis-à-vis głównego wejścia do kompleksu sportowo – rekreacyjnego. Z uwagi na położenie oraz przeznaczenie budynku, jest jednym z najczęściej odwiedzanych i najbardziej popularnych miejsc wśród mieszkańców miasta oraz wypoczywających na Suwalszczyźnie turystów.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oferowanych przez nas powierzchni reklamowych, rozlokowanych w najdogodniejszych punktach naszego miasta!

Szczegóły: TUTAJ

22 marca 2022 15:03