Atrakcyjny lokal usługowo-biurowy do wynajęcia!


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zarządza nie tylko bazą sportową. W swojej ofercie OSiR posiada również atrakcyjne powierzchnie biurowe oraz lokale przeznaczone pod działalność gospodarczą związaną z usługami. Jedną z dostępnych przestrzeni jest lokal znajdujący się w Aquaparku przy ul. Papieża Jana Pawła II 7. Świetnie sprawdzi się jako biuro albo miejsce, w którym będą świadczone np. usługi finansowe, konsultingowe, edukacyjne etc.

 Przestrzeń, wyposażenie oraz dostęp do innych usług

Pomieszczenie o powierzchni 149 m2 usytuowane jest na I piętrze, w części usługowej, gdzie znajduje się centrum rehabilitacji, strefa saun, groty solne czy też salon fryzjerski. Wyposażone jest w sprzęt multimedialny (projektor, ekran) oraz stacjonarne nagłośnienie.

Ponadto w pomieszczeniu znajdują się krzesła konferencyjne z pulpitami jak również tzw. stół prezydialny. Natomiast podłoga pokryta jest wysokiej jakości estetyczną wykładziną.

Pomieszczenie jest dobrze doświetlone. Cała północna ściana jest przeszklona a widok z okna obejmuje atrakcyjnie zagospodarowaną przestrzeń wypoczynkową znajdującą się bezpośrednio przed wejściem do Aquaparku.

Lokal posiada dostęp do węzła sanitarnego.

 Duży parking oraz łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych

Wokół budynku, w którym  znajduje się ww. pomieszczenie, znajduje się duży parking. Dodatkowo, przed drzwiami wejściowymi do budynku zostały wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Dostęp do lokalu pozbawiony jest jakichkolwiek barier architektonicznych. Osobom z problemami w poruszaniu zapewniono windę.

 Doskonałe otoczenie

Niekwestionowaną zaletą lokalu jest jego lokalizacja. Oprócz samego kompleksu sportowo-rekreacyjnego, w którym znajduje się lokal, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także Suwalski Ośrodek Kultury, tworząc razem z Aquaparkiem miejskie centrum usług publicznych. Ponadto oferowany obiekt sąsiaduje również z dużym osiedlem oraz hotelem.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 87 562 62 35.

17 listopada 2021 15:43