Bal Morsów zainauguruje II Suwalski Zlot Morsów!


14 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00 nad Zalewem Arkadia odbędzie się zimowa kąpiel na Polskim Biegunie Zimna! O wyjątkowy klimat wydarzenia organizowanego w ramach Stacji Pogodne Suwałki 2024 zadbają członkowie Suwalskiego Klubu Morsów oraz suwalskiej grupy „Aktywersi”, którzy razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej „Sportowe Miasto” są współorganizatorami wydarzenia.

Bal Morsów z prawdziwego zdarzenia!

Dzień przed wspólną kąpielą, w sobotę o godz. 19:00 odbędzie się bal przebierańców skierowany do uczestników II Zlotu Morsów na Polskim Biegunie Zimna. Bal będzie okazją do integracji środowiska morsów z całej Polski. Wydarzenie w blasku imprezowych świateł i dźwiękach najlepszej muzyki, serwowanej przez profesjonalnego DJ-a odbędzie się w Hańcza Inn, ul. Wojska Polskiego 2.

Zapisy za pośrednictwem systemu elektronicznych zgłoszeń elektronicznezapisy.pl trwają! Uczestnicy Balu Morsów będą partycypować w kosztach organizacji wydarzenia, przekazując na wskazany w regulaminie rachunek kwotę 130 złotych / osoba. Kwota w całości zostanie przeznaczona na pokrycie bezpośrednich kosztów przygotowania imprezy.

WEŹ UDZIAŁ W BALU MORSÓW

Na dobry początek… Parada Morsów!

II Suwalski Zlot Morsów na Polskim Biegunie Zimna rozpocznie się przy Centrum Handlowym PLAZA, spod którego w karnawałowych rytmach wyruszy parada morsów. Przejdzie ona ulicami miasta, m.in.: T. Noniewicza, Chłodną i T. Kościuszki, docierając nad Zalew Arkadia, gdzie odbędzie się morsowanie oraz będą miały miejsce inne atrakcje. Czeka nas m.in. Bieg Karnawałowy „Zimowa Piątka”, a także zimowy marsz Nordic Walking!

Karnawałowa Fiesta!

Plaża nad Zalewem Arkadia zamieni się w zimowe SPA. Pojawią się balie, mobilne sauny, leżaki z kocami, a także gorące latynoskie rytmy, które sprawią, że tego dnia Zalew Arkadia będzie przypominał karnawałową fiestę! Pojawi się również aromat przepysznej zimowej kuchni, której potrawy z pewnością przypadną do gustu uczestnikom wydarzenia.

W ramach pakietu organizatorzy zapewniają m.in.: pamiątkowy szalik, przypinki, dostęp do strefy saun i balii, poczęstunek w Zimowej Kuchni. Zapisy prowadzone są przez system elektronicznych zapisów i wystartowały w piątek (27.10) punktualnie o godzinie 19:00!

WEŹ UDZIAŁ W II ZLOCIE MORSÓW NA POLSKIM BIEGUNIE ZIMNA

Uczestnicy II Zlotu Morsów na Polskim Biegunie Zimna będą partycypować w kosztach organizacji wydarzenia, przekazując na wskazany w regulaminie rachunek kwotę 25 złotych / osoba. Kwota w całości zostanie przeznaczona na pokrycie bezpośrednich kosztów przygotowania imprezy.

30 października 2023 15:52