Bieg Małej Damy i Małego Gentlemana – trwają zapisy!


Małe Damy, Mali Gentlemani – czy jesteście gotowi na moc sportowych emocji? Specjalnie dla najmłodszego grona biegaczy spieszymy z informacją o planowanym rozpoczęciu zapisów na bieg happeningowy, który odbędzie się w ramach marcowego Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem. Dystans 60 metrów z pewnością przypadnie do gustu młodym zawodnikom startującym po raz pierwszy oraz tym, którzy chcieliby pokonać trasę w jak najszybszym czasie.

ELEKTRONICZNE ZAPISY – KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Kolejną konkurencją godną uwagi jest „Piłeczka Express”. Zasady są banalnie proste – mali uczestnicy będą mieli za zadanie pokonać w jak najkrótszym czasie dystans 60 metrów. Jest jednak mały haczyk – mianowicie tytułowa piłeczka, która nie będzie mogła spaść na ziemię!

Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale. Nowością w tym roku będą wybory w trzech następujących klasyfikacjach:

  • Mała Miss Fashion
  • Mały Mister Fashion
  • Mała Miss i Mały Mister Biegów

Udział w zawodach mogą wziąć dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Wystrzał startera zaplanowany został na godzinę 11:00 – tuż przed rozpoczęciem bezapelacyjnie najciekawszej konkurencji niedzielnych zmagań – Biegu w Szpilkach.

Zapisy za pośrednictwem systemu elektronicznezapisy.pl rozpoczęły się w piątek (09.02.2023 r.) o godzinie 12:00. Udział w zawodach wiąże się z wcześniejszym zapoznaniem i akceptacją regulaminu. Przed rozpoczęciem wydarzenia uczestnicy zobowiązani są stawić się w biurze zawodów celem weryfikacji – hala sportowo-widowiskowa „Suwałki Arena”, ul. Zarzecze 26.

 

9 lutego 2024 13:02