BIEGAJ Z RESO – cotygodniowe treningi biegowe


Początek tygodnia rozpoczynamy dobrą, jak nie bardzo dobrą informacją. Wspólnie z RESO Europa Service zapraszamy na cotygodniowe treningi pn. BIEGAJ Z RESO, do których powracamy po zimowej przerwie!

Dzień: środa godz. 19:00 – postanowiliśmy spotykać się w środku tygodnia. Zapewne wielu z Was w weekendy planuje startować w zawodach. Mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie do gustu dla większości uczestników.

Miejsce: z uwagi na remont stadionu lekkoatletycznego, do końca kwietnia będziemy spotykać się na bulwarach przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia. Kto wie, czy lokalizacja nie spodoba się nam na tyle, że postanowimy zostać tutaj na dłużej… Na chwilę obecną jest to wariant tymczasowy.

Trener: To będzie zaskoczenie! Suwalczanin/Suwalczanka, trener młodego pokolenia, ale z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem – zarówno trenerskim, jak i zawodniczym. Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich, członek kadry narodowej, uczestnik Mistrzostw Świata w przełajach. Będzie się działo!

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w cotygodniowych treningach – zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w bieganiu, jak i tych, którzy dystans półmaratonu mają już dawno za sobą!

4 kwietnia 2022 09:57