Biegaj z RESO – niedzielne poranki biegowe


Po miesięcznej przerwie akcja Biegaj z RESO – niedzielne poranki biegowe wraca do hali OSiR. W najbliższą niedzielę, 13 stycznia o godz. 9:00 odbędzie się kolejne spotkanie amatorów sportu. Zapraszamy do udziału zaawansowanych biegaczy oraz osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.

Trening przeprowadzą Beata oraz Bartek Osior – małżeństwo biegaczy, których życie, jak sami mówią, to nieustająca przygoda podczas której trenują i podróżują.

Podczas pierwszego spotkania będzie można skorzystania z badań wydolnościowych, które odbędą się w siłowni OSiR. Zostaną one przeprowadzone przez Laboratoium Przygotowania Fizycznego 4Sport LAB.

Przebieg testu: badanie polega na wykonaniu testu wysiłkowego o stopniowo wzrastającej intensywności. Badanie zostanie wykonane na bieżni mechanicznej. Czas trwania wraz z konsultacją z fizjologiem to ok. 40-45 min. Koszt pełnego badania dla uczestników treningu Biegaj z RESO wynosić będzie 240 PLN (cena regularna 350 PLN).

Powyższa cena obejmuje:
▶️ precyzyjne wyznaczenie indywidualnych stref intensywności wysiłku
▶️ dokładna analiza i opis wyników przez specjalistę fizjologii wysiłku, przesłane mailowo
▶️ wskazanie właściwych obciążeń treningowych
▶️ konsultacja wyników ze specjalistą fizjologii wysiłku
▶️ określenie VO2 max., VE max., HR max.
▶️ prędkość/moc progowa (próg przemian tlenowych i przemian
beztlenowych)
▶️ HR na progu tlenowym i progu beztlenowym
▶️ badanie na bieżni lub rowerze
▶️ wskazanie właściwego kierunku treningu
▶️ poziom hemoglobiny (Hb) oraz hematokrytu (Hct)

Niedzielne zajęcia to nie tylko szansa na rozpoczęcie biegowej przygody, ale też świetne uzupełnienie codziennego treningu!

11 stycznia 2019 09:01