Biegaj z RESO! Po wakacjach wracamy do biegania.


W najbliższy czwartek po blisko 3 miesięcznej przerwie ponownie odbędą się treningi biegowe pn. „Biegaj z RESO”. To już czwarta edycja projektu, który z założenia miał przygotować suwalczan do miejskiego święta biegania. Dziś można powiedzieć, że to działanie ma charakter całoroczny, ponieważ zajęcia będą trwać do późnej jesieni.

Zaczynając od jutra (6 września) zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 18:30. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce na wsypie na Zalewie Arkadia, na której 3 czerwca suwalczanie zakończyli tegoroczną edycję RESO Suwałki 10,5.

Zajęcia są bezpłatne i mają charakter otwarty, ponieważ uczestnikiem zajęć może być każdy, bez względu na stopień sprawności fizycznej i biegowego stażu. W szczególności na zajęciach mile widziane są osoby początkujące, które chciałyby zacząć biegać.

Trenerami będą dobrze znani uczestnikom poprzednich zajęć Bartek i Beata Osior. To bezapelacyjnie pasjonaci biegania po wszystkich nawierzchniach i na wszystkich dystansach, od olimpijskiej mili do ultramaratonu. W swoim dorobku mają kilkadziesiąt zwycięstw w kraju i zagranicą. Mówią, że oprócz siebie nawzajem, w życiu kochają jeszcze dwie rzeczy; bieganie i Polskę północno-wschodnią, a w Suwałkach czuję się wyjątkowo dobrze. Oprócz biegania zajmują się także konstruowaniem planów treningowych dla ludzi z całej Europy, prowadzeniem zajęć fitness, nauką jazdy na nartach i snowboardzie, promocją biegania i współpracą z firmami sportowymi oraz pisaniem artykułów do Magazynu Bieganie.

Oprócz wiedzy i efektywnego treningu zapewniamy każdemu z uczestników także dużą dawkę endorfin. Doskonała atmosfera sprawia, że projekt Biegaj z RESO i #RozbieganeSuwałki zyskuje coraz więcej uczestników, co potwierdza liczba uczestników na każdym z treningów.

5 września 2018 12:55