BLACKOUT przegrał z kontuzjami


Zapowiedź trzeciej kolejki musimy rozpocząć od smutnej wiadomości. Drużyna Blackout niestety musiała wycofać się z rozgrywek Top Ligi ze względu na kontuzje, które rozbiły drużynę. Już w ostatniej kolejce zespół dowodzony przez Jana Nalbacha musiał radzić sobie bez rezerwowych zawodników. Życzymy piłkarzom zespołu Blackout szybkiego powrotu do zdrowiu i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy się na boiskach w rozgrywkach organizowanych przez suwalski OSiR. Ze względu na to zdarzenie w najbliższy piątek zobaczymy tylko trzy spotkania ale za to nie zwykle ciekawe. W tej kolejce pauzować będzie obecny lider rozgrywek zespół Ar-Tiru.

 O godzinie 18.00 jako pierwsi na boisko wyjdą zespoły Szkarnulis Team i Eurometu. Zespół z Sejn ciągle musi sobie radzić bez kapitana Piotra Leszczyńskiego, jednak pomimo osłabienia zajmuje obecnie pozycję wicelidera. Euromet mimo wysokiej porażki w poprzedniej kolejce z aktualnym liderem pokazał się z bardzo dobrej strony. Zabrakło jedynie szczęścia i lepszej celności podczas strzałów. Kolejne spotkanie to mecz popularnych Wojskowych, którzy pokazują, że są równie dobrzy i skuteczni na orliku jak i w hali. Zmierzą się oni z zespołem z Rospudy. Ekipa z Filipowa jak na razie okupuje dolne rewiry tabeli. Jednak nie można im odmówić umiejętności, co już udowadniali niejednokrotnie. Może tym razem uśmiechnie się do nich więcej szczęścia.

Na koniec piątkowych zmagań do rozgrywek po kolejce pauzy wróci Porta Active Team. Ekipa dowodzona przez Daniela Siermińskiego w poprzednich kolejkach wywalczyła jedno zwycięstwo i porażkę. Przeciwnikiem Porty będzie drużyna Gminy Suwałki, która nie wygrała jeszcze żadnego meczu w rozgrywkach TOP LIGI. Czy drużyna prowadzona przez Marcina Czyżyka zdobędzie komplet punktów? O tym się dowiemy w najbliższy piątek. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców od godziny 18.00 na orlik przy ul Hamerszmita 11.

23 maja 2019 21:35