Co czeka nas na styczniowym zlocie morsów?


Stacja Pogodne Suwałki to impreza cykliczna, której pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku. Rokrocznie przyciąga ona na „polski biegun zimna” amatorów zimowego szaleństwa. Już po raz siódmy w połowie stycznia spotkamy się nad suwalskim Zalewem Arkadia na prawdziwym Festiwalu Ludzi Północy. Po raz kolejny udowodnimy, że zimą też można być aktywnym (a nawet trzeba)!

II ZLOT MORSÓW NA POLSKIM BIEGUNIE ZIMNA

Ogólnopolski Zlot Morsów na Polskim Biegunie Zimna to II edycja wydarzenia, które zostało wykreowane w zeszłym roku i powinno na stałe wpisać się w kalendarz imprez miejskich. Wydarzenie będzie z roku na rok budować swoją markę i już niedługo stanie się rozpoznawalne w środowisku morsów.

Druga edycja rozpocznie się przy Centrum Handlowym PLAZA, spod którego w karnawałowych rytmach wyruszy parada morsów. Przejdzie ona ulicami miasta, m.in.: T. Noniewicza, Chłodną i T. Kościuszki, docierając nad Zalew Arkadia, gdzie odbędzie się morsowanie oraz będą miały miejsce inne atrakcje. Ale zanim to wszystko nastąpi, nie może obejść się bez nowości.

W nadchodzącej edycji czeka nas Bal Przebierańców, będący doskonałą okazją do integracji środowiska morsów z obszaru całego kraju. Wydarzenie w blasku imprezowych świateł i dźwiękach najlepszej muzyki, serwowanej przez profesjonalnego DJ-a odbędzie się w Hańcza Inn, przy ul. Wojska Polskiego 2.

BAL MORSÓW – KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

Podczas zeszłorocznej edycji nie zabrakło miłośników mroźnych kąpieli z Sejn, Augustowa, Ełku i Litwy. Nie inaczej będzie tym razem. Dodatkowo, dzięki współpracy z Suwalskim Klubem Morsów oraz grupą „Aktywersi”, spodziewamy się jeszcze większej frekwencji, niż miało to miejsce w roku ubiegłym.

KARNAWAŁOWA FIESTA NAD ZALEWEM ARKADIA

Plaża nad Zalewem Arkadia zamieni się w zimowe SPA. Pojawią się balie, mobilne sauny, leżaki z kocami, a także gorące latynoskie rytmy, które sprawią, że tego dnia Zalew Arkadia będzie przypominał karnawałową fiestę. Nad Zalewem Arkadia pojawi się również aromat przepysznej zimowej kuchni, której potrawy z pewnością przypadną do gustu uczestnikom wydarzenia.

W ramach pakietu organizatorzy zapewniają m.in.: pamiątkowy szalik, przypinki, dostęp do strefy saun i balii, poczęstunek w Zimowej Kuchni. Zapisy prowadzone są przez system elektronicznych zapisów.

Na tym etapie zabawa się nie kończy. O pozostałych punktach programu poinformujemy w kolejnych publikacjach.

II ZLOT MORSÓW NA POLSKIM BIEGUNIE ZIMNA – KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

24 listopada 2023 14:17