Czerwona Strefa Sportu. Sprawdź informacje dotyczące obiektów OSiR.


znak stop, zakaz wejścia

Zgodnie z informacją przekazaną przez Premiera Rządu od 17 października w całym kraju zostają wprowadzone ograniczenia w poszczególnych dziedzinach życia. Niestety część z tych ograniczeń dotyczy również sportu i to zarówno w czerwonej jak i żółtej strefie. Od najbliższej soboty do odwołania zostają zamknięte takie obiekty sportowe jak aquaparki, baseny, siłownie czy też kluby fitness.

Zawieszona działalność Aquaparku, pływalni oraz siłowni

W przypadku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zostaje zawieszona działaność Aquaparku (dotyczy strefy rekreacyjnej oraz sportowej). Decyzja o ewentualnym zawieszeniu działalności w pozostałych punktach usługowych znajdujących się w kompleksie sportowym przy ul. Papieża Jana Pawła II 7 należy do wyłącznej kompetencji najemców.

Od soboty zostaje zamknięta również pływalnia oraz siłownia znajdujące się przy ul. Wojska Polskiego 2.

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac konserwacyjnych zostają wyłączone korty tenisowe zarówno przy ul. Wojska Polskiego 17 oraz nad Zalewem Arkadia.

Co z karnetami?

Wszyscy klienci korzystający z oferty OSiR na podstawie wykupionych karnetów, będą mogli z nich skorzystać po wznowieniu działalności obiektów. Tak jak w przypadku wiosennego zamknięcia aquaparku, pływalni i siłowni tak i teraz zakupione karnety będą honorowane przez czas, który będzie równy okresowi zamknięcia obiektów.

Imprezy sportowe

W obliczu wprowadzonych ograniczeń  została podjęta decyzja o odwołaniu Suwalskiego Biegu Niepodległości, któy miał odbyć się 11 listopada. Opłaty za udział w biegu zostaną zwrócone do końca października 2020 r.

 

 

16 października 2020 11:55