Decydująca faza Top Ligi


Punktualnie o godzinie 18.00 w piątek rozpocznie się piąta kolejka Top Ligi. Rozgrywki powoli wchodzą w decydującą fazę i na pewno żadna z drużyn nie będzie chciała popełnić jakichkolwiek błędów. Niestety po wycofaniu się z rozgrywek ekipy Blockout terminarz musiał ulec zmianie. Tym razem zobaczymy cztery spotkania.

Na sam początek poważny sprawdzian czeka 14. Dywizjonu który podejmie Szkarnulis Team. Drużyna ta obecnie plasuje się na podium rozgrywek i na pewno będzie się liczył do końca o zwycięstwo w rozgrywkach. Niezwykle ciekawie zapowiada się również pojedynek jak na razie dwóch najjaśniejszych zawodników w obu ekipach czyli Pawła Stasińskiego i Piotra Macianisa. Wynik tego spotkania na pewno będą obserwowali zawodnicy Ar-Tiru, którzy po weryfikacji tabeli ze względu na wycofanie się ekipy Blackout mimo samych zwycięstw spadli na drugie miejsce. Rywal wspomnianego zespołu, czyli Porta Active Team to nieobliczalny zespół, który lepsze momenty przeplata słabszymi. Jednak jedno jest pewno ekipa dowodzona przez Michała Tumialisa będzie musiała dać z siebie wszystko żeby wywalczyć trzy punkty.

Kolejny mecz to pojedynek Gminy Suwałki z zespołem z Filipowa. Gmina w ostatniej kolejce po raz pierwszy schodziła zwycięska z boiska czy tym razem pójdzie za ciosem i znowu zainkasuje trzy punkty? O tym dowiemy się około godziny 19.30 ale możemy być pewni że zawodnicy Rospudy Filipów mimo dotychczasowych niepowodzeń na pewno nie powiedzieli ostatniego słowa i jeszcze uraczą nas wspaniałą grą. Na informację czy przełamanie nastąpi z Gminą musimy jeszcze chwile poczekać. Na koniec piątkowego wieczoru ujrzymy Euromet  i Technikę Grzewczą ZUH. Beniaminek rozgrywek pokazuje naprawdę dobry footbol i mamy nadzieję, że tak jak padły wstępne deklaracje to jeszcze nie raz ujrzymy ich w amatorskich rozgrywkach piłki nożnej. Technika Grzewcza ZUH wraca po przerwie, więc mamy nadzieję że zawodnicy którzy na co dzień tworzą trzon Polonii Raczki pokażą głód piłki i zobaczymy ciekawe spotkanie.

30 maja 2019 07:35