Disco Lodowisko – druga edycja dyskoteki na lodowisku!


Styczniowe Ice Disco, które odbyło się w ramach tegorocznej Stacji Pogodne Suwałki cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że zdecydowanie trzeba było je powtórzyć!

To stosunkowo nowa propozycja, która pierwotnie odbyła się podczas tegorocznej Stacji Pogodne Suwałki. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem suwalczan i przybyłych do miasta gości, co przełożyło się na podjęcie decyzji o reaktywacji projektu. Disco Lodowisko odbyło się w minioną sobotę (03.02.2024 r.), gromadząc na Lodowisku Miejskim przy Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza kilkuset pasjonatów jazdy na lodzie. 

Osoby, które poszukiwały idealnego połączenia łyżwiarstwa i dźwięków najlepszych hitów, serwowanych przez profesjonalnego DJ’a nie mogły trafić lepiej! O dobry klimat przedsięwzięcia zadbał dobrze znany suwalskiej społeczności DJ Słoma – Klimat Tworzą Ludzie. 

Zdecydowanie idea organizacji dyskoteki na lodowisku wpisała się w sportowy kalendarz imprez organizowanych w Pogodnych Suwałkach. Wydarzenie powróci ponownie w kolejnym sezonie zimowym.

Fot. Pogodne Suwałki

5 lutego 2024 11:42