Dobra passa zawodników sekcji modelarstwa trwa!

Pucharu Polski Modeli Swobodnie Latających F1B - zawodnicy sekcji modelarstwa OSiR w Suwałkach podczas zawodów

W ostatni weekend w Podlodowie koło Dęblina rozegrano dwie kolejne rundy z tegorocznej edycji Pucharu Polski Modeli Swobodnie Latających z napędem gumowym w klasie F1B. W sobotę, 26 czerwca odbyły się zawody „Norbi Cup”, w których w kategorii juniorów trzy pierwsze miejsca zajęli członkowie sekcji Modelarstwa Lotniczego OSiR w Suwałkach. Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Danilewicz, stopień niżej stanął Filip Rudziński, a na najniższym miejscu podium sklasyfikowano Radosława Szymanowskiego.W kategorii seniorów zwyciężył Stanisław Skibicki – trener suwalskich modelarzy.

Następnego dnia, w niedzielę, 27 czerwca rozegrano zawody „Crosno Cup”, w kategorii juniorów zwyciężył Filip Rudziński, II miejsce zajęła Oliwia Danilewicz, a III miejsce Radosław Szymanowski. W kategorii seniorów na II miejscu sklasyfikowano Stanisława Skibickiego.

30 czerwca 2021 12:00