XII Memoriał Józefa Gajewskiego


Data wydarzenia: 18 września 2021, 13:00

Nadchodzący weekend w Suwałkach będzie obfitował w siatkarskie emocje, wszystko za sprawę XII Memoriału Józefa Gajewskiego. Oprócz gospodarzy wezmą w nim udział tdwie ekipy z PlusLigi oraz aktualny Mistrz Ukrainy – zespół Barkom Kazhany Lwów. Po długich miesiącach w hali nareszcie pojawią się kibice, a ci, którzy nie dotrą na miejsce będą mogli obserwować wszystkie mecze w Polsacie Sport.

Turniej rozpocznie się od starcia Ślepska Malow z drużyną z Ukrainy, następnie na parkiecie pojawią się drużyny Trefl Gdańsk oraz Indykpol AZS Olsztyn.

W sobotę o godz. 13:00 zostanie rozegrany mecz o III miejsce (przegrani z piątku), a dwie godziny później zaplanowany jest mecz finałowy. Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego zaplanowana jest na godz. 17:45 w hali sportowo-widowiskowej Suwałki Arena.

Dla wszystkich zespołów będzie to ważny sprawdzian przed rozpoczęciem rozgrywek PlusLigi, które nastąpi już 1 października. Drużyny podejdą do niego w mocno przemeblowanych składach, więc każda gra kontrolna będzie dla nich na wagę złota.

Terminarz rozgrywek

17 września (piątek)

17.00 – Ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

17:30 – Mecz Ślepsk Malow Suwałki – Barkom-Każany-Lwów

20:30 – Mecz Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

18 września (sobota)

13:00 – 15:00 – Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)

15:30 – 17:30 – Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)

17:45 – 18:15 – Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego