98. PZLA Mistrzostwa Polski


Data wydarzenia: 9 czerwca 2022, 15:00

09 czerwca na suwalskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś rozpoczną się 98. PZLA Mistrzostwa Polski . W trakcie trzech dni sportowej rywalizacji zaprezentują się najlepsi polscy lekkoatleci, zaliczani do światowej czołówki.

Suwałki, które kilka lat temu zmodernizowały stadion lekkoatletyczny, konsekwentnie budują swoją markę miasta przyjaznego lekkoatletyce. Po organizacji zawodów dla kategorii U23, miasto czeka najważniejsza impreza z kalendarza PZLA, czyli mistrzostwa seniorów.

W każdej konkurencji, która znajduje się w programie mistrzostw, z pewnością nie zabraknie emocji. Wysoki poziom sportowy gwarantuje bowiem występ zawodników, którzy już odnieśli sukces na arenie ogólnopolskiej oraz reprezentowali Polskę w wielkich wydarzeniach międzynarodowych.

98. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 9-11 czerwca 2022 r. na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 17. Sprzedaż za pośrednictwem biletyarena.pl potrwa do wyczerpania zapasów. W przypadku wolnych miejsc, będzie możliwość zakupu biletów stacjonarnie, bezpośrednio przed rozpoczęciem wydarzenia.

Ceny biletów jednodniowych: 15,00 zł

Ceny biletów trzydniowych: 30,00 zł

BILETYARENA.PL