Animacje w Starej Łaźni na Bulwarach


Data wydarzenia: 13 lipca 2020,

Bulwary nad Czarną Hańczą położone pomiędzy ulicami 24 sierpnia i Mickiewicza to miejsce, które w ostatnich latach przeszło prawdziwą metamorfozę. Już niedługo zacznie tu tętnić życie!

Oprócz działań kulturalnych, które będzie prowadzić w budynku po starej łaźni i jego otoczeniu Suwalski Ośrodek Kultury, od 13 lipca pojawią się również zajęcia rekreacyjne skierowane do najmłodszych mieszkańców Suwałk. W programie przygotowanym przez suwalski OSiR we współpracy z Lidią Kulik, znaną animatorką zabaw i tańca, znalazły się m.in. gry i zabawy z chustą animacyjną, sprawnościowy tor przeszkód, konkurencje sportowe, ale także zajęcia plastyczne i zabawy edukacyjne.

Zajęcia, w których udział jest bezpłatny, będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku. W zależności od dnia będą realizowane w sesjach porannych i popołudniowych.

Dodatkowo w każdą wakacyjną niedzielę w godzinach 17:00 – 19:00, oprócz animacji dla dzieci, będą odbywać się także treningi Zumby.

Ponadto w godzinach, w których prowadzone są zajęcia sportowo rekreacyjne w budynku Starej Łaźni funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, z którego bezpłatnie mogą korzystać mieszkańcy naszego miasta.