Bieg Małej Damy i Małego Gentlemana


Data wydarzenia: 26 marca 2023, 13:00

Małe Damy, Mali Gentlemani – czy jesteście gotowi na moc sportowych emocji? Specjalnie dla najmłodszego grona biegaczy spieszymy z informacją o rozpoczęciu zapisów na bieg happeningowy, który odbędzie się w ramach Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem. Dystans 100 metrów z pewnością przypadnie do gustu młodym zawodnikom startującym po raz pierwszy oraz tym, którzy chcieliby pokonać trasę w jak najszybszym czasie.

Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe medale oraz vouchery od naszych ambasadorów: PIU – Centrum Aktywności i ArteterapiiMove&FIT Bartosz Charko oraz Movement Arena – Suwałki. Udział w zawodach mogą wziąć dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Wystrzał startera zaplanowany został na godzinę 13:00 – tuż przed rozpoczęciem Biegu w Szpilkach.

Koszt udziału w biegu wynosi 10 zł. Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną pod numerem +87 566 32 81 oraz mailową pod adresem patryk.jaglowski@osir.suwalki.pl. Przed rozpoczęciem wydarzenia uczestnicy zobowiązani są stawić się w biurze zawodów w celach weryfikacji – hala sportowo-widowiskowa „Suwałki Arena”, ul. Zarzecze 26.

Zapisy potrwają do piątku do godziny 15:30. Zapisy stacjonarne wyłącznie w przypadku wolnych miejsc!