Biegaj z RESO (10.09.2020)


Data wydarzenia: 10 września 2020, 18:30

Grafika promująca otwarte treningi Biegaj z RESO!

W najbliższy czwartek po blisko 6 miesięcznej przerwie ponownie odbędą się treningi biegowe pn. „Biegaj z RESO”. To już piąta edycja projektu, który z założenia miał przygotować suwalczan do miejskiego święta biegania. Dziś można powiedzieć, że to działanie ma charakter całoroczny.

Zaczynając od najbliższego czwartku (10 września) zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 18:30. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17.

Zajęcia są bezpłatne i mają charakter otwarty, ponieważ uczestnikiem zajęć może być każdy, bez względu na stopień sprawności fizycznej i biegowego stażu.

Trenerami będą dobrze znani uczestnikom poprzednich zajęć Bartek i Beata Osior. To bezapelacyjnie pasjonaci biegania po wszystkich nawierzchniach i na wszystkich dystansach, od olimpijskiej mili do ultramaratonu. W swoim dorobku mają kilkadziesiąt zwycięstw w kraju i zagranicą. Mówią, że oprócz siebie nawzajem, w życiu kochają jeszcze dwie rzeczy: bieganie i Polskę północno-wschodnią, a w Suwałkach czują się wyjątkowo dobrze.

Nie ulega wątpliwości, iż  trening z grupą fantastycznych osób gwarantuje dużą dawkę energii, która wystarczy nie tylko na cały następny dzień, ale i na kolejny tydzień. Doskonała atmosfera sprawia, że projekt Biegaj z RESO! zyskuje coraz większy zasięg, co potwierdza liczba uczestników na każdym z treningów.