Biegaj z RESO! – cotygodniowe treningi biegowe


Data wydarzenia: 8 czerwca 2022, 19:00

Wspólnie z RESO Europa Service zapraszamy na cotygodniowe treningi pn. BIEGAJ Z RESO. Czeka nas ostatni miesiąc przygotowań do tegorocznej edycji RESO Suwałki Półmaraton!

Dzień: środa godz. 19:00 – postanowiliśmy spotykać się w środku tygodnia. Zapewne wielu z Was w weekendy planuje startować w zawodach. Mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie do gustu dla większości uczestników.

Miejsce: 09 czerwca na suwalskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś rozpoczną się 98. PZLA Mistrzostwa Polski. W trakcie trzech dni sportowej rywalizacji zaprezentują się najlepsi polscy lekkoatleci, zaliczani do światowej czołówki. Wobec tego, punktualnie o godzinie 19:00 spotkamy się przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia.

Trener: Izabela Sawicka – trener młodego pokolenia, ale z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem – zarówno trenerskim, jak i zawodniczym. Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich, członek kadry narodowej, uczestniczka Mistrzostw Świata w przełajach. Będzie się działo!

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w cotygodniowych treningach – zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w bieganiu, jak i tych, którzy dystans półmaratonu mają już dawno za sobą!