Biegaj z RESO! – cotygodniowe treningi biegowe


Data wydarzenia: 11 maja 2022, 19:00

Wspólnie z RESO Europa Service zapraszamy na cotygodniowe treningi pn. BIEGAJ Z RESO, do których powracamy po zimowej przerwie!

Dzień: środa godz. 19:00 – postanowiliśmy spotykać się w środku tygodnia. Zapewne wielu z Was w weekendy planuje startować w zawodach. Mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie do gustu dla większości uczestników.

Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny im. Jadwigi Olbryś – obiekt przy ul. Wojska Polskiego 17, główna arena 70. Mistrzostw Polski Juniorów U20 w Lekkoatletyce, 34. PZLA Mistrzostw Polski U23 oraz PZLA Mistrzostw Polski w Wielobojach i Sztafetach to w chwili obecnej najnowocześniejszy obiekt lekkoatletyczny w woj. podlaskim! Już za miesiąc, w dniach 09-11 czerwca to właśnie tutaj będzie toczyła się rywalizacja o medale 98. PZLA Mistrzostw Polski!

Trener: Izabela Sawicka – trener młodego pokolenia, ale z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem – zarówno trenerskim, jak i zawodniczym. Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich, członek kadry narodowej, uczestniczka Mistrzostw Świata w przełajach. Będzie się działo!

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w cotygodniowych treningach – zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w bieganiu, jak i tych, którzy dystans półmaratonu mają już dawno za sobą!