Biegaj z RESO! – treningi biegowe


Data wydarzenia: 30 września 2021, 19:00

Po wakacyjnej przerwie powracamy do treningów biegowych pn. „Biegaj z RESO”. To już szósta edycja projektu, który z założenia miał przygotować suwalczan do miejskiego święta biegania. Dziś można powiedzieć, że to działanie ma charakter całoroczny.

Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 19:00. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17.

Zajęcia są bezpłatne i mają charakter otwarty, ponieważ uczestnikiem zajęć może być każdy, bez względu na stopień sprawności fizycznej i biegowego stażu.

Trenerami będą dobrze znani uczestnikom poprzednich zajęć Bartek i Beata Osior. To bezapelacyjnie pasjonaci biegania po wszystkich nawierzchniach i na wszystkich dystansach, od olimpijskiej mili do ultramaratonu. W swoim dorobku mają kilkadziesiąt zwycięstw w kraju i zagranicą. Mówią, że oprócz siebie nawzajem, w życiu kochają jeszcze dwie rzeczy: bieganie i Polskę północno-wschodnią, a w Suwałkach czują się wyjątkowo dobrze.

Nie ulega wątpliwości, iż  trening z grupą fantastycznych osób gwarantuje dużą dawkę energii, która wystarczy nie tylko na cały następny dzień, ale i na kolejny tydzień. Doskonała atmosfera sprawia, że projekt Biegaj z RESO! zyskuje coraz większy zasięg, co potwierdza liczba uczestników na każdym z treningów.