Filmowe Lato z Orange na kartę


Data wydarzenia: 5 sierpnia 2019, 21:00

Mamy dobre wieści! Drugi miesiąc wakacji otwieramy z Filmowym Latem z Orange na kartę – ulubionym letnim kinem z najlepszym filmowym repertuarem! 🎥 Tym razem zawita z 39 pokazami aż do 18 miejscowości – również do Suwałk!

Widzimy się już 4, 5 i 6 sierpnia o 21:00 – będą leżaki, popcorn oraz aż 45 metrów kwadratowych ekranu najwyższej jakości. Zabierzcie znajomych – WSTĘP WOLNY!

Gramy:

5 sierpnia | teren rekreacyjny nad Zalewem Arkadia
🌴 „Cudowny chłopak”
Reż. Stephen Chbosky, produkcja: USA, Hongkong 2017, czas trwania: 1h, 53’

Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay, młody gwiazdor znakomitego „Pokoju” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym. Ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie. Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica.