Knockout Boxing Night 12


Data wydarzenia: 29 sierpnia 2020, 18:30

Po 6 latach przerwy zawodowy boks wraca do Suwałk. Ostatnia profesjonalna gala, na której suwalczanie oraz mieszkańcy regionu mogli emocjonować się pojedynkami pięściarzy odbyła się 01.03.2014 r. a w walce wieczoru wystąpił Maciej Sulęcki.

W sobotę, 29 sierpnia 2020 r., w Suwałki Arenie, odbędzie się gala Knockout Boxing Night 12! Ponownie w walce wieczoru zaprezentuje się Maciej Sulęcki, jeden z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromca Gabriela Rosado!

To będzie nie tylko powrót do Suwałk, ale ogólnie powrót do boksu po dłuższej przerwie. Popularny „Striczu”  w zawodowym ringu nie walczył od 14 miesięcy. W czerwcu 2019 r. przegrał na punkty pojedynek o tytuł mistrza świata WBO w wadze średniej z Demetriusem Andrade, ale Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony! Jego przeciwnikiem będzie Sasha Yengoyan. Ormianin o przydomku „Bestia ze wschodu” to bardzo solidny zawodnik, który nigdy nie przegrał przed czasem, a ponad połowę z 44 wygranych walk skończył przed czasem.

Fanki i fani, którzy w sierpniowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej Areny Suwałki oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki m.in. Kamila Bednarka – jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce, pochodzącego z Ostrołęki Przemysława Zyśka, który stanie w najtrudniejszym pojedynku w karierze, a jego przeciwnikiem będzie Fin Tomi Silvennoinen. W innym bardzo dobrze zapowiadającym się pojedynku boksu zawodowego zobaczymy dobijającego się do szerokiej czołówki Mateusza Tryca, który powalczy z Bośniakiem Sladanem Janjaninem – niedawnym rywalem Roberta Parzęczewskiego.

Wszystkim, którzy w sobotę 29 sierpnia 2020 r. zdecydują się  na oglądanie pięściarskiego widowiska czeka łącznie 7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego!

Zapraszamy na prawdziwe pięściarskie święto! Bilety do nabycia TYLKO na eBilet.pl