Knockout Boxing Night 16


Data wydarzenia: 17 lipca 2021,

Knockout Boxing Night 16 - plakat wydarzenia Diablo oraz Czerkaszyn

Grupa Knockout Promotions wraca do Województwa Podlaskiego!

W sobotę, 17 lipca 2021 r., w Suwałki Arena, kolejna gala z cyklu KBN! W walce wieczoru Fiodor Czerkaszyn – jeden z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie! Król nokautu wraca na ring i zapowiada efektowne zwycięstwo nad Argentyńczykiem Damianem Bonellim, który dał się poznać polskim kibicom m.in. z walki z Maciejem Sulęckim. To prawdopodobnie ostatni sprawdzian Fiodora przed wyprawą za ocean. Polsko-ukraiński diament celuje w tytuł mistrza świata.

Fanki i fani, którzy w lipcowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej „Suwałki Areny” oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 i sport.tvp.pl) będą świadkami powrotu między liny dwukrotnego mistrza świata, Krzysztofa 'Diablo’ Włodarczyka. Po kilkunastu miesiącach rozbratu z boksem popularny 'Diablo’ szlifuje formę pod okiem nowego trenera, Andrzeja Liczika i zapowiada solidny boks z mocnym zakończeniem.

W ringu zaprezentują się również: czołowy polski półciężki – Marek Matyja, niezwykle popularny Ostrołęcki Taran – Przemysław Zyśk oraz obdarzony nokautującym ciosem – Kamil Bednarek. Czeka na nas łącznie 7 pojedynków boksu zawodowego!

Zapraszamy do Województwa Podlaskiego na prawdziwe pięściarskie święto! Bilety do nabycia na eBilet.pl