Mecz Towarzyski: Polska U-21 – Łotwa U-21


Data wydarzenia: 27 września 2022, 17:30

Mecz Towarzyski: Reprezentacja Polski U-21 – Reprezentacja Łotwy U-21, Stadion Miejski, ul. Zarzecze 26, godz. 17:30

Reprezentacja Polski U-21 we wrześniu rozegra dwa towarzyskie spotkania. Potwierdzone zostały ich lokalizacje – debiut w roli szkoleniowca kadry młodzieżowej trener Michał Probierz zaliczy w Białymstoku, natomiast drugie starcie zostanie rozegrane w Suwałkach.

Reprezentację Polski do lat 21 po nieudanych kwalifikacjach do turnieju finałowego przyszłorocznych mistrzostw Europy czekają wrześniowe mecze towarzyskie. Polacy, pod wodzą nowego szkoleniowca, Michała Probierza, który zastąpił na tym stanowisku Macieja Stolarczyka, zmierzą się z Grecją oraz Łotwą.

Pierwsze z tych spotkań zostanie rozegrane 23 września (piątek) o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku (ul. Słoneczna 1). Areną drugiego starcia wybrano Stadion Miejski w Suwałkach (Zarzecze 26). Spotkanie to odbędzie się 27 września (wtorek) o godzinie 17:30.

Mecze z Grecją oraz Łotwą będą pierwszym sprawdzianem dla biało-czerwonych prowadzonych przez trenera Michała Probierza. To premierowy etap selekcji do kwalifikacji do mistrzostw Europy. Batalia, którą stawką jest awans do turnieju finałowego, rozpocznie się jesienią przyszłego roku.

KUP BILET NA MECZ Z ŁOTWĄ

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Michał Probierz ogłosił listę zawodników z klubów zagranicznych, powołanych na towarzyskie mecze z Grecją i Łotwą.

Lista powołanych zawodników:

Mateusz Musiałowski (Liverpool FC)

Kacper Kozłowski (SBV Vitesse Arnhem)

Patryk Peda (SPAL 2013)

Źródło: Łączy nas Piłka