„O bieganiu przy kawie. Mentalność biegacza amatora”


Data wydarzenia: 2 lipca 2022, 10:00

Nie samym bieganiem biegacze żyją. Podczas uczestnictwa w różnego rodzaju zawodach z pewnością nie przechodzicie obojętnie obok osób, z którymi podzielacie wspólną pasję. Nawet gdy na linii startu meldujecie się na chwilę przed startem, zawsze znajdzie się choć chwila na ucięcie krótkiej pogawędki.

Mamy dla Was świetną propozycję – od biegaczy dla biegaczy! Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt. „O bieganiu przy kawie”, które odbędzie się o godzinie 09:00 na pierwszym piętrze Centrum Handlowego „Suwałki Plaza”, które to jest sponsorem wydarzenia oraz partnerem technicznym tegorocznej edycji RESO Suwałki Półmaraton. Nie zabraknie naszych niezawodnych ambasadorów w składzie: Przemysław Dąbrowski, Wojciech Kopeć, Kamila i Emil Dobrowolscy (Zabiegani Dobrowolscy), a także Beata i Bartek Osior z Wioski Biegaczy. Będzie to fantastyczna okazja do wspólnej integracji, porozmawiania o sprawach ważnych i mniej ważnych, ale przede wszystkim do spędzenia czasu w wyjątkowym gronie prawdziwych #Biegunów!

Tematem przewodnim naszego spotkania będzie „Mentalność biegacza amatora”. W rolę konferansjera wcieli się nikt inny jak Bartek Osior. Na dobry początek, na każdego uczestnika czeka kawałek pysznego ciasta i filiżanka aromatycznej kawy.

Wstęp jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona! Zapisy na spotkanie prowadzone są za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl.