OSiR On Tour – wycieczka rowerowa


Data wydarzenia: 10 kwietnia 2022, 09:00

OSiR on Tour – wycieczki rowerowe dla „miłośników dwóch kółek” powracają po dwuletniej przerwie! W drugą niedzielę kwietnia wspólnie wyruszymy w pierwszą z nich – po bajecznych terenach Wigierskiego Parku Narodowego. Będzie to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie fantastycznych osób, w wyjątkowej atmosferze!

Przebieg trasy:

Suwałki – Płociczno – Gawrych Ruda – Słupie – jez. Muliczne – Kładka – Cimochowizna – Stary Folwark – Leszczewo – rzeka Kamionka – Pietrowiański Gościniec Huta – Mała  – Suwałki (dystans około 40 km).

Program minutowy:

9.00 – zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy siedzibie pomysłodawcy(Dział Sportu, Rekreacji
i Marketingu, Suwałki, ul. Wojska Polskiego 2);

9.00 – 9.30 – zapisy stacjonarne (w przypadku wolnych miejsc) / weryfikacja uczestników;

9.30 – start wycieczki.

Pomysłodawca informuje, iż jest to orientacyjny program minutowy i poszczególne godziny mogą ulec modyfikacji. W owym przypadku na stronie pomysłodawcy www.osir.suwalki.pl zostanie zamieszczona stosowna informacja.

ZAPISY

W 2022 roku zaplanowano dwie wycieczki, których trasy poprowadzą najbardziej urokliwymi zakątkami Suwalszczyzny. Druga wycieczka cyklu OSiR On Tour zgodnie z planem odbędzie się we wrześniu.

Zachęcamy do włączenia aplikacji „Aktywne Miasta i rejestracji przejazdu podczas kwietniowej wycieczki. Wspólnie kręćmy kilometry dla naszego miasta w ramach treningu przed rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Uczestnictwo w OSiR On Tour jest bezpłatne i wiąże się ze wcześniejszą akceptacją regulaminu. Warunkiem uczestnictwa jest terminowe zgłoszenie za pośrednictwem systemu elektronicznych zapisów i dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w dniu wycieczki. Osoby, które w dniu wydarzenia nie będą miały ukończonego 18 roku życia, zostaną zobligowane do złożenia stosownego oświadczenia rodzica o zdolności osoby niepełnoletniej do udziału w wycieczce rowerowej.

Serdecznie zapraszamy!