Polarna Plaża


Data wydarzenia: 15 lipca 2023, 09:00

Suwałki Beach Arena ponownie stanie się areną zmagań siatkarzy plażowych! W dniach 15-16 lipca odbędzie się trzecia edycja Turnieju Siatkówki Plażowej „Polarna Plaża”. Zawody cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród zawodników, jak i kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na to wydarzenie.

W ubiegłym roku turniej okazał się być prawdziwym hitem, a w tegorocznej edycji organizatorzy obiecują jeszcze większe emocje. Partnerzy wydarzenia przygotowali nagrody dla najlepszych uczestników oraz liczne atrakcje dla kibiców, którzy zdecydują się odwiedzić kompleks sportowy „Suwałki Beach Arena” w bliskim sąsiedztwie Zalewu Arkadia.

Jedną z najbardziej ekscytujących informacji jest fakt, że pula nagród finansowych wzrosła do rekordowych 11 000 złotych. To motywacja dla zawodników do jeszcze większego zaangażowania i walki o zwycięstwo. Organizatorzy, czyli Ślepsk Malow SuwałkiMiasto Suwałki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, pracują nad szczegółami dotyczącymi imprezy. W kolejnych postach na oficjalnym profilu Facebook wydarzenia (kliknij tutaj) będą udostępniane ważne informacje, których nie warto przegapić.

Zainteresowani mogą znaleźć pełny regulamin turnieju oraz informacje dotyczące zgłoszeń na stronie: https://bit.ly/3NoXnFz. Zachęcamy wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej do zapoznania się z regulaminem i jak najszybszego dokonania zapisów.

Warto podkreślić, że głównym sponsorem wydarzenia jest firma ASPI – renomowany producent narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej. Dzięki ich wsparciu organizatorzy mogą zapewnić jeszcze lepsze warunki i atrakcje podczas trwania turnieju.

Nie możecie przegapić III Turnieju Siatkówki Plażowej „Polarna Plaża” w Suwałkach! Zanotujcie datę 15-16 lipca w swoich kalendarzach. Startujemy już w sobotę (15.07) o godzinie 9:00. Bądźcie gotowi na wielkie #polarneEMOCJE!