„Przygotuj się na mocny start! Mity i hity rozgrzewki przed zawodami”


Data wydarzenia: 30 kwietnia 2022, 10:00

Wojciech Kopeć – biegacz długodystansowy i trener, szczególnie rozpoznawalny wśród biegaczy północno-wschodniej Polski, dołączył do powstającego teamu ambasadorów RESO Suwałki Półmaraton. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, w tym międzynarodowych. W latach 2004-2006 reprezentant Polski (m.in. Mistrzostwa Europy Juniorów w biegach przełajowych), a następnie Harding University w stanie Arkansas (USA). Postać nietuzinkowa, charyzmatyczna i niesamowicie pozytywna.

W ramach projektu „Team Kopeć” wspiera swoich podopiecznych wiedzą, doświadczeniem trenerskim oraz pozytywną energią, czerpiąc ogromną satysfakcję z ich postępów. Wojtek to biegający podróżnik. Odwiedził ponad 100 krajów na 6 kontynentach… ale w Suwałkach jeszcze nie biegał. Dlatego też będzie z nami w pierwszy weekend lipca podczas RESO Suwałki Półmaraton. Ale to nie wszystko….

Już 30 kwietnia na suwalskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś przy ul. Wojska Polskiego 17 poprowadzi seminarium pt. „Przygotuj się na mocny start! Mity i hity rozgrzewki przed zawodami”, na który serdecznie zapraszamy.