PumpTrack Challenge – Suwałki Street Festiwal 2024


Data wydarzenia: 8 czerwca 2024, 14:00

„PumpTrack Challenge – przejazd na czas!” to kolejny punkt tegorocznego Suwałki Street Festiwal. Propozycja ta w szczególności spodoba się wszystkim pasjonatom dwóch kółek, w szczególności ceniących sobie szybką jazdę i chcących dostarczyć do swojego organizmu solidną porcję endorfin i adrenaliny.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 8 czerwca na Bike Park’u przy ul. Moniuszki 1A. Zawody połączone będą z piknikiem, wobec czego do odwiedzin zapraszamy całe rodziny z dziećmi!

Jak będzie przebiegała rywalizacja? Zasady są bardzo proste! Każdy z zawodników musi pokonać dwukrotnie bądź trzykrotnie (w zależności od ilości zgłoszonych uczestników) wyznaczony tor, a do klasyfikacji zaliczany będzie najlepszy czas przejazdu. Start i meta zostanie wyznaczona wyraźną czerwoną linią.

ZAPISY WYSTARTOWAŁY – KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Zawody rozgrywane będą w czterech kategoriach wiekowych:

  • 7-10 lat;
  • 11-13 lat;
  • 14-17 lat;
  • 18+

Za zajęcie miejsc I – III w każdej z kategorii zawodnicy otrzymają statuetki oraz vouchery do sklepu rowerowego. Szczegóły w regulaminie.

Co więcej, dla najmłodszego grona odbiorców propozycja nie do odrzucenia – „Mini PumpTrack Challenge”. Na specjalnie przygotowanym torze udział wezmą udział dzieci do 6 roku życia. Za zajęcie miejsc I-III zawodnicy otrzymają statuetki, a wszyscy pamiątkowe dyplomy!

ZAPISY WYSTARTOWAŁY – KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Udział jest całkowicie bezpłatny. Każdy zawodnik przystępujący do zawodów musi posiadać stosowną zgodę podpisaną przez rodzica lub przedstawiciela ustawowego. Zgłoszenia należy dokonać poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie dostartu.pl maksymalnie do dnia 05 czerwca 2024 r. W przypadku puli wolnych miejsc, zapisy stacjonarne będą prowadzone w dniu zawodów – 08 czerwca od godz. 13:30 do 14:00.

 

REGULAMIN WYDARZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY / OŚWIADCZENIA RODZICA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ