Rowerowa Stolica Polski – Trening 2022


Data wydarzenia: 21 marca 2022, 07:30

W najbliższy poniedziałek, pierwszego dnia wiosny rusza Trening Rowerowej Stolicy Polski 2022. Co powinien wiedzieć rowerzysta, który planuje kręcić kilometry dla swojego miasta już podczas oficjalnej rozgrzewki?

Trening zostanie przeprowadzony w terminie 21 marca – 21 maja 2022r. Do zabawy może dołączyć każdy rowerzysta, który pobierze mobilną aplikację pn. „Aktywne Miasta”, a w niej wybierze aktywność: jazda na rowerze lub kolarstwo. Do Treningu będzie można dołączyć w panelu „Rywalizacje” w aplikacji. Kolejnym krokiem będzie wybór Miasta, dla którego chcemy kręcić kilometry. Zarówno aplikacja jak i udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Podczas Treningu kilometry przejechane na rowerze sumują się dla wybranego przez nas miasta. W aplikacji widoczny będzie również ranking indywidualny. Osoby, które dołączą do Treningu zostaną automatycznie zapisane do czerwcowej Rywalizacji o Puchar!

Aplikacja jest zintegrowana z aplikacją Garmin Connect.

Na czym polega trening i jak do niego dołączyć? Poniżej instrukcja krok po kroku:

  1. Pobierz mobilną aplikację pn. „Aktywne Miasta”
  2. W panelu „Rywalizacje” dołącz do treningu wskazując Suwałki jako miasto, dla którego chcesz kręcić kilometry.
  3. Ruszaj na rower w terminie 21 marca – 21 maja 2022 i kręć kilometry! Będą się one sumować w aplikacji, ale również na Twoim profilu indywidualnym. Dzięki temu będziesz mógł obserwować swoje postępy!
  4. Pamiętaj, że zarówno pobranie aplikacji jak i udział jest całkowicie bezpłatny!
  5. Biorąc udział w treningu zostaniesz automatycznie zapisany do czerwcowej Rywalizacji o Puchar!

Więcej informacji na stronie aktywne.miasta.pl