Rowerowa Stolica Polski – Trening


Data wydarzenia: 1 czerwca 2020,

Pierwotnie miała rozpocząć się w maju. Jednak koronawirus pokrzyżował plany organizatorom. W tym roku druga edycja rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski odbędzie się we wrześniu. Tak jak poprzednio miłośnicy dwóch kółek wybiorą miasto, dla którego będą kręcić kilometry. W pierwszej edycji Suwałki znalazły się na 1 miejscu w województwie podlaskim i na wysokim 9 miejscu z 24 startujących miast. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się niebawem, a już teraz zapraszamy Was do wzięcia udziału w oficjalnym treningu przygotowującym do zabawy!

Puchar Rowerowej Stolicy Polski – Trening

Oficjalny trening to rozgrzewka przed wrześniową walką o zaszczytny tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2020. Od 1 czerwca uczestnicy, którzy nie mogą doczekać się wrześniowej rywalizacji mogą  wsiadać na swoje dwa kółka i kręcić kilometry dla swoich miast. Przejechany dystans należy zarejestrować w bezpłatnej aplikacji „Rowerowa Stolica Polski”. Przejechane na rowerze kilometry sumują się dla wskazanego miasta Nie zapomnijcie więc zadeklarować swoich kilometrów dla Suwałk. W aplikacji Rowerowa Stolica Polski w zakładce rywalizacje wybieramy OFICJALNY TRENING RSP następnie miasto (oczywiście Suwałki), rodzaj ogólny, grupę ogólną i dołącz.

Pobierz aplikację już dzisiaj!

Trening do RSP  to znakomita okazja dla nowych użytkowników, by poznali funkcjonalność bezpłatnej aplikacji Rowerowa Stolica Polski. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział  w zabawie. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. Ściągnij aplikację i dołącz do zabawy. Link TUTAJ.

Milion kilometrów do pobicia!

W tym roku, we wrześniu o zaszczytny tytuł Rowerowej Stolicy Polski powalczy ponad  30 miast z całej Polski. W poprzedniej edycji użytkownicy, którzy przyłączyli się do akcji wykręcili ponad milion kilometrów. W tym roku do zabawy dołączyło kilkanaście nowych miast, w tym m.in. Racibórz, Żory, Kalisz czy Starogard Gdański. Co oznacza, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej zacięta, a rekord wykręconych kilometrów jest niemal pewny!

#rowerowastolicapolski