W niedzielę 14 czerwca, dzień po emocjach związanych z wieczornym bieganiem, odbędzie się prawdopodobnie najpyszniejsze śniadanie w północno-wschodniej Polsce – „Bieg na Wyspę”.
Start biegu nastąpi o godz. 9:00 z terenów rekreacyjnych nad Zalewem Arkadia. Wszyscy biegacze w tempie konwersacyjnym pokonają około 3 km na uroczą wyspę. Tam na każdego uczestnika będzie czekała pyszna jajecznica.
Pamiętaj, że tego dnia nie będzie liczyć się czas i lokata na mecie, ale integracja oraz klimat miejsca, w którym spotkamy się przy wspólnym śniadaniu. Udział w wydarzeniu bezpłatny, a impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek i zaawansowanie biegowe. Zabierz więc z sobą rodzinę, znajomych, przyjaciół… a nawet sąsiada!
Wyjątkowe śniadanie uświetni koncert w wykonaniu duetu: Michał Osyda & Bartosz Zackiewicz Unplugged.

