Stacja Pogodne Suwałki 2022


Data wydarzenia: 30 stycznia 2022, 11:00

Stacja Pogodne Suwałki to impreza cykliczna, której dla większości nie trzeba przedstawiać. Po przerwie spowodowanej pandemią, ponownie spotkamy się nad suwalskim Zalewem Arkadia na Festiwalu Ludzi Północy, aby udowodnić, że zimą też można być aktywnym (a nawet trzeba!). Zabawy i animacje z Misiem UśMichem, koncerty i występy przygotowane przez Suwalski Ośrodek Kultury, marsz Nordic Walking, a także zlot morsów to tylko przedsmak tego, co czeka na uczestników wydarzenia w ostatni weekend stycznia! Biegacze z pewnością nie mogą doczekać się biegu karnawałowego w ramach „Zimowej Piątki”. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie szałowe stroje przygotujecie tym razem!

30 stycznia na plaży miejskiej nad Zalewem Arkadia pojawią się mobilne sauny wraz z ruskimi baniami, które będą czekały na odważnych! Obowiązkowym punktem będzie Wioska Eskimoska. To miejsce dla osób szukających prawdziwych przygód. Inscenizacja eskimoska, przejażdżki psimi zaprzęgami i tematyczne konkursy to tylko kilka propozycji z bogatej oferty! To także niepowtarzalna okazja do zobaczenia na własne oczy wyjątkowych eksponatów! Zarezerwujcie czas na spotkanie z ciekawymi osobami – szczegóły już wkrótce! W razie sprzyjających warunków atmosferycznych, radzimy mieć w gotowości narty biegowe. Nie zabraknie oprawy muzycznej w wykonaniu DJ’a – przecież festiwal bez muzyki nie może się odbyć! Rytmy latino w zimowej aurze? Dlaczego nie!

W tym samym czasie będziemy świętować 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy pewni, że połączenie wydarzeń przyniesie obopólne korzyści. Obecność obowiązkowa!