Suwałki Bike Challenge – przejazd na czas!


Data wydarzenia: 20 maja 2023, 12:00

„Suwałki Bike Challenge – przejazd na czas!” to doskonała propozycja dla wszystkich pasjonatów dwóch kółek, w szczególności ceniących sobie szybką jazdę i chcących dostarczyć do swojego organizmu solidną porcję endorfin i adrenaliny! Wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 20 maja ma na celu przede wszystkim popularyzację wśród mieszkańców miasta i regionu wyczynowej jazdy na rowerze oraz promocję aktywnego wypoczynku. Jedno jest pewne – uczestnicy, którzy tego dnia zdecydują się odwiedzić Bike Park przy ul. Moniuszki 1A z pewnością nie pożałują podjętej decyzji.

Zawody rozgrywane będą w czterech kategoriach wiekowych:

  • 7-10 lat;
  • 11-13 lat;
  • 14-17 lat;
  • 18+

Udział jest całkowicie bezpłatny. Każdy zawodnik przystępujący do zawodów musi posiadać stosowną zgodę podpisaną przez rodzica lub przedstawiciela ustawowego. Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną na adres zbigniew.chilinski@osir.suwalki.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 87 566 32 81 maksymalnie do dnia 19 maja 2023 r. W przypadku puli wolnych miejsc, zapisy stacjonarne będą prowadzone w dniu zawodów 20 maja od godz. 11:30 do 12:00.

Jak będzie przebiegała rywalizacja? Zasady są bardzo proste! Każdy z zawodników musi pokonać dwukrotnie bądź trzykrotnie (w zależności od ilości zgłoszonych uczestników) wyznaczony tor, a do klasyfikacji zaliczany będzie najlepszy czas przejazdu. Start i meta zostanie wyznaczona wyraźną czerwoną linią.

Za zajęcie miejsc I – III w każdej z kategorii zawodnicy otrzymują pamiątkowe puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe! Szczegóły w regulaminie.

 

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIE RODZICA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ