Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem


Data wydarzenia: 10 marca 2024, 11:00

Wydarzenie, na które z pewnością czekali biegacze z Pogodnych Suwałki regionu. Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem – impreza jedyna w swoim rodzaju, w której najważniejszy jest nie wynik sportowy, a przede wszystkim dobra zabawa!

ELEKTRONICZNE ZAPISY – KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Drogie Panie, najwyższy czas wyciągnąć z szafy szpilki. Panowie, nie jest jeszcze za późno na zapuszczenie wąsów! W tym roku odbędzie się również druga edycja „Biegu z Jajem” – bez wątpienia jednego z najśmieszniejszych biegów w całej Polsce. Nie ulega wątpliwości, iż 10 marca nie zabraknie endorfin oraz fantastycznej atmosfery, którą zapewnią biegacze i biegaczki z dużym dystansem do siebie.

Drogie Panie – czas odszukać z szafy swoje szpilki!

Suwałki Miss Run to nie tylko bieg główny na dystansie 3,5 km, ale również wzbudzający ogromne zainteresowanie i kojarzony wyłącznie z pozytywnymi emocjami Bieg w Szpilkach. W drugą niedzielę marca uczestniczki pobiegną w butach na wysokim, bo co najmniej 8 centymetrowym obcasie, a do pokonania będą miały zaledwie 60 m.

Najszybsza z biegaczek w biegu głównym otrzyma prestiżowy tytuł Suwałki Miss Run, natomiast zwyciężczyni Biegu w Szpilkach – tytuł Miss Szpilek.

Tak jak przed laty niezwykle wyczekiwanym momentem będą wybory Suwałki Miss Fashion, czyli najciekawszej biegowej stylizacji, a także Suwałki Miss Foto, którą wybiorą przedstawiciele mediów. Natomiast siła oklasków kibiców mierzona w decybelach pomoże wyłonić Miss Publiczności.

Szanowni Panowie – zapuszczamy wąsy i ćwiczymy równowagę!

Nie zapominamy o części przeznaczonej dla Panów, przy czym wymagania wobec uczestników planowanego wydarzenia będą jak zawsze wyjątkowe. Pierwszym z nich jest posiadanie wąsów! To jest warunek konieczny, bowiem jego brak będzie skutkował …. dyskwalifikacją. Oczywiście, jeżeli ktoś nie zdąży wyhodować naturalnego, to przed startem będzie zobowiązany przykleić sztuczny. Drugim wymaganiem będzie doskonała równowaga. Dotyczy to uczestników „Biegu z Jajem”, którzy z jajkiem na łyżce będą musieli pokonać w jak najkrótszym czasie dystans 60 metrów.

Całość zaczyna się komplikować, gdy jajko spadnie na ziemię. W takim wypadku uczestnik będzie zobowiązany ponownie udać się na start i z nowym jajkiem kontynuować wyścig!

Zapisy za pośrednictwem systemu elektronicznezapisy.pl rozpoczną się w czwartek (01.02.2023 r.) o godzinie 12:00. Udział w zawodach wiąże się z wcześniejszym zapoznaniem i akceptacją regulaminu.