XIV Memoriał Józefa Gajewskiego


Data wydarzenia: 7 października 2023, 17:30

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o trwającym procesie sprzedaży biletów na zbliżający się XIV Memoriał Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 7-8 października w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena”. Sprzedaż, podobnie jak w przypadku dystrybucji karnetów na sezon 2023/2024, została podzielona na dwa etapy. Co ważne, będzie możliwy zakup biletu jednodniowego i dwudniowego, obejmującego wszystkie cztery mecze pierwszego i drugiego dnia XIV Memoriału Józefa Gajewskiego.

W pierwszym etapie bilety na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego trafią do puli sprzedaży elektronicznej. Wejściówki na coroczne wydarzenie dostępne są od 29 września na stronie https://bilety.slepsksuwalki.pl.

Drugim etapem sprzedaży biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego będzie dystrybucja stacjonarna. Wejściówki będą dostępne 8 października w kasie biletowej, w holu głównym hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena”, od godziny 15:30.

Ceny biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego*:

  • jednodniowy – 20 złotych
  • dwudniowy – 35 złotych

*W czasie trwania XIV Memoriału Józefa Gajewskiego nie obowiązują żadne ulgi. Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 3 (bez miejsca siedzącego). 

W ramach XIV Memoriału Józefa Gajewskiego, corocznego siatkarskiego wydarzenia poświęconego pamięci byłego Prezydenta Miasta Suwałk w latach 1981-1987 oraz 2002-2010, zobaczymy w akcji Bogdankę LUK LublinEnea Czarnych RadomTrefl Gdańsk oraz gospodarzy – Ślepsk Malow Suwałki. Wydarzenie w całości będzie transmitowane na antenie telewizji Polsat Sport.

KUP BILET ONLINE

Warto przypomnieć, że w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego zwyciężyli siatkarze Trefla Gdańsk, którzy pokonali w finale Indykpol AZS Olsztyn 3:0. Na najniższym stopniu podium uplasowali się wówczas zawodnicy z Radomia, którzy zwyciężyli ze Ślepskiem Malow Suwałki po emocjonującym tie-breaku.

Gospodarzom nie udało się wtedy obronić tytułu, wywalczonego w 2021 roku, po finałowym zwycięstwie z… Treflem. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem XIII Memoriału Józefa Gajewskiego, został Piotr Orczyk, przyjmujący Trefla Gdańsk, który poprowadził swój zespół do dwóch zwycięstw.