Turniej StreetBall 3×3 – Suwałki Street Festiwal 2024


Data wydarzenia: 8 czerwca 2024, 10:00

„Suwałki Street Festiwal” to jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych w 2024 roku w Suwałkach. To festiwal sportów ulicznych, który całkowicie zrywa z dotychczasowymi trendami, wyprowadzając nową jakość. Tegoroczna edycja pod hasłem „Ulica wolna od nałogów” odzwierciedla dążenie społeczności do tworzenia bezpiecznej i zdrowej przestrzeni publicznej, wolnej od negatywnych wpływów nałogów, jednocześnie promując zdrowy styl życia.

To więcej niż tylko festiwal – to inicjatywa, która łączy pokolenia i inspiruje do pozytywnych zmian w społeczności.

Wzorem ubiegłego roku, w programie wydarzenia nie zabraknie Turnieju StreetBall. Jak będzie przebiegała rywalizacja? Zasady są bardzo proste:

  1. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w kategorii OPEN oraz w kategorii U16 (2008 i młodsi).
  2. Skład drużyny – 4 osoby (3 grających oraz 1 rezerwowy).
  3. Pierwszy etap rozgrywek to eliminacje, które zostaną rozegrane systemem grupowym. O podziale drużyn na grupy zdecyduje losowanie.
  4. Do drugiego etapu awansują dwie pierwsze drużyny z każdej z grup. W tym etapie mecze będą rozgrywane systemem pucharowym.
  5. Zwycięzcy półfinałów, rozegrają finał, podczas gdy przegrani będą toczyli walkę o trzecie miejsce.
  6. Drużyny zgłoszone do udziału w Turnieju Suwałki StreetBall będą rywalizować o tytuł Mistrza StreetBall 2024.
  7. Zwycięska drużyna oraz drużyny z miejsc II i III (4 osoby) otrzymają statuetki oraz vouchery do wykorzystania u partnerów Organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie pod numerem: 502 479 469 (wyłącznie wiadomości SMS). Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu wydarzenia, który znajduje się poniżej. Start 08 czerwca o godz. 10:00 na parkiecie koszykarskim przy ul. Korczaka 12 (nieopodal restauracji McDonald’s).

REGULAMIN TURNIEJU STREETBALL 2024 / Formularz Zgłoszeniowy / Oświadczenie Rodzica Osoby Niepełnoletniej