Turniej TeqBall – Suwałki Street Festiwal 2024


Data wydarzenia: 8 czerwca 2024, 10:00

TeqBall to dynamiczny sport oparty na piłce nożnej, rozgrywany na specjalnie zakrzywionym stole, który przyciąga nowe pokolenie sportowców i amatorów. Ich celem jest rozwijanie technicznych umiejętności, koncentracji i wytrzymałości. Stworzony w 2012 roku na Węgrzech, TeqBall jest w pełni równościową dyscypliną sportową, umożliwiającą grę singlową lub podwójną bez względu na płeć.

W ramach tegorocznego Suwałki Street Festiwal miłośnicy i sympatycy futbolu będą mieli wyjątkową okazję do wzięcia udziału w Turnieju TeqBall. Zawody odbędą się w sobotę 8 czerwca o godzinie 10:00 na boisku przy ul. Korczaka 12 (nieopodal restauracji McDonald’s). Do tego niebanalnego wyzwania mogą aplikować duety piłkarskie, które do dnia 05.06.2024 r. złożą u Organizatora rozgrywek listę zgłoszeniową.

Rozgrywki zostaną przeprowadzone w kategorii OPEN, a system uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn. Oprócz sportowej rywalizacji o tytuł Mistrza TeqBall 2024, na zwycięzców i ekipy z miejsc II i III czekają okolicznościowe statuetki i vouchery o wartości 200,00 PLN do wykorzystania w CHR Suwałki Plaza.

Jak to wygląda w praktyce? Przyjrzyjmy się poszczególnym punktom regulaminu:

  • Mecz wygrywa duet, który jako pierwszy zwycięży w 2 setach. Każdy set składa się z 12 punktów. W przypadku remisu 12:12 wygrywa duet, który uzyska 2 pkt przewagi (np. 14:12, 15:13 etc.)
  • Przyjętą piłkę należy zwrócić na połowę przeciwnika, używając dowolnej części ciała (za wyjątkiem rąk), nie dotykając jej więcej niż 3 razy.
  • Podczas gry zabrania się kontaktu jakiejkolwiek części ciała ze stołem.

ZGŁOSZENIE NALEŻY PRZESŁAĆ DROGĄ TELEFONICZNĄ (SMS) NA NUMER: 606 234 330

Termin składania list zgłoszeniowych u Organizatora upływa wraz z dniem 05.06.2024 r. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy pełnoletni. Zawodnik niepełnoletni może zostać dopuszczony do rozgrywek po przedłożeniu pisemnej zgody na udział rodzica lub prawnego opiekuna (według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do regulaminu).

Po przesłaniu wiadomości SMS, zespół składa zgłoszenie do udziału w rozgrywkach na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu. Formularz należy przesłać do organizatora rozgrywek w jednej z następujących form:

  • pisemnie na adres: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki z dopiskiem: „Zgłoszenie do udziału w Turnieju Dwa Ognie”;
  • w formie elektronicznej na adres: maja.ksiazek@osir.suwalki.pl;

REGULAMIN ROZGRYWEK / NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Fot. MarcaTV