XIII Memoriał Józefa Gajewskiego


Data wydarzenia: 16 września 2022, 17:30

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 15-16 września w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wydarzenie będzie miało charakter biletowany i zostanie w całości pokazane przez telewizję Polsat Sport. 

W tegorocznej edycji turnieju upamiętniającego Śp. Józefa Gajewskiego wystąpią zespoły rywalizujące w siatkarskiej PlusLidze – Cerrad Enea Czarni RadomIndykpol AZS OlsztynTrefl Gdańsk oraz Ślepsk Malow Suwałki. Będzie to doskonałe przetarcie przed zbliżającym się sezonem 2022/2023 PlusLigi, który z uwagi powiększenie rozgrywek i liczne roszady w zespołach zapowiada się niezwykle ciekawie. W barwach drużyn z Radomia, Olsztyna i Gdańska zobaczymy zawodników, którzy reprezentowali w przeszłości Ślepsk Malow Suwałki – Piotra Łukasika (Cerrad Enea Czarni Radom), Bartłomieja Bołądzia (Trefl Gdańsk) oraz Josha Tuanigę (USA, Indykpol AZS Olsztyn).

Bilety

Sprzedaż biletów na XIII Memoriał Józefa Gajewskiego rozpocznie się 14 września w Centrum Handlowo-Rozrywkowym „Suwałki Plaza”, gdzie w godzinach od 14:00 do 18:00 kibice biało-niebieskich będą mogli zakupić wejściówki, spotkać się z siatkarzami i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Kolejnym etapem sprzedaży będą dni meczowe XIII Memoriału Józefa Gajewskiego. Bilety będą dostępne w kasach biletowych, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Karnety

W czasie trwania XIII Memoriału Józefa Gajewskiego będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż karnetów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. Szczegóły dostępne są TUTAJ.

Harmonogram wydarzenia:

15 września (czwartek) / Hala Sportowo-Widowiskowa „Suwałki Arena”

godz. 17:30 • Mecz Trefl Gdańsk – Cerrad Enea Czarni Radom
godz. 19:10 • Uroczyste otwarcie XIII Memoriału Józefa Gajewskiego
godz. 19:30 • Mecz Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn

16 września (piątek) / Hala Sportowo-Widowiskowa „Suwałki Arena”

godz. 17:30 • Mecz o III miejsce – przegrani z dnia pierwszego (po zakończeniu meczu o III miejsce nastąpi wręczenie pucharów za miejsca III – IV)
godz. 19:30 • Finał – wygrani z dnia pierwszego (po zakończeniu meczu finałowego nastąpi wręczenie pucharów za miejsca I – II)
godz. 21:00 • Ceremonia zakończenia XIII Memoriału Józefa Gajewskiego oraz wręczenie pucharów i nagród